logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » On-line objednávka » Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky

Důležité informace pro zákazníky

Vážený zákazníku,
touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši objednávku a věříme, že námi nabízené služby splní Vaše očekávání a stanete se našim dlouhodobě spokojeným zákazníkem.
Tímto dopisem bychom Vás chtěli seznámit s objednávkovým systémem naší firmy DELIKATE GROUP, s.r.o. a zároveň Vás upozornit na probíhající akce.

 

Objednávkový systém

Drtivá většina zákazníků si objednává zvýhodněný vícedenní (20- 90ti denní) cyklus denních menu, kdy tímto od nás využíváte již první z několika možných slev (viz. níže). Každá další objednávka je vždy prodlužována automaticky o další cyklus, kdy před koncem stávajícího cyklu Vám bude pomocí e-mailu doručeno potvrzení nové objednávky, případně nová faktura na následující období. V průběhu měsíční objednávky máte také možnost přerušení dodávky jídla např. z důvodu dovolené nebo pobytu v nemocnici apod. Tuto skutečnost je ovšem potřeba nahlásit dva pracovní dny předem do 12.00hod. Stejný postup je třeba učinit i v případě, že potřebujete dodávání meníček přerušit na delší dobu či ukončit (pokud Vám končí měsíční cyklus).

 

Akce, které jsme pro Vás připravili

Sleva za doporučení:
V případě, že doporučíte nového zákazníka, budete za to od nás odměněni slevou, kterou Vám dáme na Vaši další objednávku.


Slevy na vícedenní objednávky:
Vícedenní objednávky (20-90 dnů) jsou cenově zvýhodněny. Kdy na každou objednávku můžete získat slevu až 900,-Kč.
Slevy z jednotlivých akcí se samozřejmě slučují, kdy Vaše sleva bude ještě výraznější. Bližší informace k systému slev najdete na našich webových stránkách nebo volejte Hotline: 724 11 99 01


Dárkové poukazy:
Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy se slevou a podpořte tak mnohá předsevzetí Vašich blízkých či známých.
 
S přáním dobré chuti
DELIKATE GROUP, s.r.o.

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.