logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » On-line objednávka » Nápověda » Nápověda - vytvoření objednávky

Nápověda - vytvoření objednávky

Vytvoření objednávky v systému Harmony servis - krabičková dieta

 

Pokud jste si právě zaregistroval/a svůj uživatelský účet a přihlásíte se do systému, uvidíte prázdný seznam objednávek.

Krabičková dieta - objednavka

 

Pokračujte kliknutím na "Nová objednávka". Zobrazí se Vám formlář, kde přednastavíte parametry své objednávky.

Krabičková dieta - objednavka

Název stravovacího programu - z výklopného pole polí vyberte kalorickou výši rogramu (A-life, B-life, C-life)

Název balíčku menu - z výklopného pole zadejte kombinaci jídel na jednotlivé dny (celodenní, odpolední, dopolední, bezobědové, oběd+svačina)

Datum od - udává den, kdy byste chtěl/a své krabičky odebírat. Obecě funguje systém v naší společnosti tak, že zadání objednávky i případnou změnu jsme schopni akceptovat nejpozději 2 dny před započetím objednávky nebo provedenou změnou do 11.30 hodin. Systém automaticky nabídne nejbližší možný termín začátku Vaší objednávky. Můžete si ale byrat i jiné datum dle Vašich potřeb.

Počet dnů (počet menu) - zde uveďte počet menu, které si chcete objednat. Zpravidla se počet menu rovná počtu pracovních dnů, na které si krabičky objednáváte. Systém posléze přednastaví na každý pracovní den včetně dne, od kdy máte nastavenou objednávku, na odběr jednoho menu. Na jeden den je ale možno objednat i více než jedno menu. Pokud budete chtít využít této možnosti, upravte si dále objednávku viz jak upravit existující objednávku.

Voucher nebo číslo akce - zde uveďte číslo voucheru nebo kód akce, případně označení poukazu, který jsme k odběru naši menu získla/a. Každá akce, poukaz na slevu nebo jiná marketingová pobídka má své označení. Pokud jej znáte, zadejte jej do tohoto pole. Podle toho bude bude Vaše objednávka vyhodnocena a budou k ní nastaveny související podmínky.

Na závěr je třeba potvrdit souhlas s našimi obchodními podmínkami. Ty najdete pod oranžovým proklikem s nápisem "Souhlasím s obchodními podpmínkami". Souhlas potvrdíte zaškrtnutí čtverečku před zmiňovaným oranžovým nápisem.

Po vyplnění tohoo kroku objednávky zmáčkněte tlačítko odeslat. Vaše objednávka se poté zobrazí v editačním prostředí objednávkového systému Harmony servis, kde si můžete vybrat počet menu na jednotlivé dny. Číslo u data znamená počet menu, které Vám daný den povezeme. Meníčka lze mezi jednotlivými dny přehazovat, přidávat nebo ubírat až na 3 měsíce dopředu. V tomto okamžiku ještě lze měnit počet menu v dané objednávce. Po jejím odeslání již je počet menu pevně dán. S počty menu na jednotlivé dny bude možné nadále pracovat, ale celkový počet menu v objednávce již změnit nebude možné bez zásahu administrátora.

Krabičková dieta - objednavka

 

Po upřesnění jednotlivých dní odběru opět klikněte na tlačítko odeslat na konci stránky. V tomto okamžiku je objednávka vytvořená Vzniklá objednávka je ve stavu "Nová objednávka". Po jejím zadání Vás bude kontaktovat příslušná pobočka, která s Vámi dojedná další detaily objednávky a objednávku potvrdí. Do doby telefonického nebo e-mailového potvrzení ze strany příslušné pobočky Harmony servis NENÍ objednávka AKTIVNÍ.

 

 

jak upravit existující objednávku

zpět na rocestí nápovědy

 

 

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.