logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » On-line objednávka » Nápověda » Nápověda - registrace

Nápověda - registrace

Registrace v systému Harmony servis - krabičková dieta

 

Krabičková dieta - registrace

Login - jedinečný údaj v našem systému, který identifikuje pouze Vás. Povolené znaky jsou a-z, A-Z, 0-9, tečka, podtržítko a pomlčka. Znaky abecedy jsou povoleny pouze bez diakritiky. Pokud zadáte login, který již v systému existuje, systém zahlásí chybu. V tomto případě si musíte vybrat jiný login.

E-mail - tato adresa bude jako kontaktní k Vašemu uživatelskému účtu. Bude Vám na ni zadán ověřovací mail s linkem (proklikem) na k aktivaci svého účtu. Uvádějte tedy e-mailovou adresu, na které jste k zastižení. Pokud Váš účet nezaktivujete do 48 hodin od jeho vytvoření, vytvořený účet se v systému automaticky smaže.

Heslo, heslo znovu - toto heslo slouží pouze k autentizaci Vašeho loginu v našem systému. Nemá žádnou návaznost na heslo Vaši mailové schránky či jiné návaznosti. Vaše heslo není vnikde v systému dohledatelné. Při jeho ztrátě či zapomenutí Vám vygenerujeme nové heslo.

 

 

Krabičková dieta - registrace

Jste-li soukromá osoba, vyplňte prosím minimálně údaje podbarvené žlutě. Pokud chcete své odběry zaregistrovat na firmu nebo podnikající osobu, klikněte na volbu "Název společnosti" a zobrazí se následující tabulka.

Krabičková dieta - registrace

Zde jsou opět povinná pole žlutě podbarvená, ostatní jsou volitelná pokud je budete potřebovat při fakturaci.

 

 

Krabičková dieta - registrace

Zde je možno využít nejprve zaškrtávací políčko předvyplnit, kdy se Vám nakopírují údaje z předešlé tabulkly. Poté zadejte fakturační údaje. Pokud budou údaje pro doručení stejné, zakli¨kněte volbu použít stejnou adresu. Pokud budete chtít nechat dovážet svá meníčka na jinou adresu, vyplňte ji prosím. Pole poznámka jsou volitelná. Nejlépe je možno je využít kupříkladu k upřesnění popisu místa, kam si přejete meníčka dovážet, případně nám chcete sdělit jiné informace týkající se fakturace nebo závozu.

 

Po vyplnění formuláře je potřeba jej odeslat. Po jeho odeslání se objeví hlášení o zpracování údajů,

Krabičková dieta - registrace

případně systém nahlásí chybně zadané údaje, pokud takovéto ve formuláři najde. Po odeslání formuláře se automaticky vygeneruje e-mail s aktivačním linkem (proklikem). Pokud svůj účet nezaktivujete do 48 hodin, bude účet nenávratně smazán. Po úspěšné aktivaci svého účtu se Vám zobrazí následující hlášení.

Krabičková dieta - registrace

 

Váš účet je nyní založen a ověřen, pokračujte dále vytvořením objednávky.

 

jak vytvořit objednávku

zpět na rocestí nápovědy

 

 

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.