logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » On-line objednávka » Nápověda » Nápověda - editace objednávky

Nápověda - editace objednávky

Editace objednávky v systému Harmony servis - krabičková dieta

 

Jste-li přihlášen/a ke svému uživatelskému účtu, klikněte v pravém horním rohu webové stránky na ikonku vedle jéma uživatele a proklikněte volbu "seznam objednávek"

Krabičková dieta - objednavka

 

Proklik Vás povede na seznam existujících objednávek.

Krabičková dieta - objednavka

 

U objednávky, kterou chcete změnit klikněte na ikonku "poznámkový blok s tužkou" a dostanete se do editačního prostředí systému Harmoyn servis.

Krabičková dieta - objednavka

 

Zde si pomocí výklopných polí změňte počty menu na jednotlivé dny dle Vašich potřeb. Meníčka si můžete posouvat až na 3 měsíce dopředu. Nesmíte ale změnit počet menu v objednávce (př. pokud uberete na datum 31.1.2014 jedno menu, tedy změníte pole na 0, pak musíte někde o 1 přidat). Po provedených změnách nezapoměňte tyto změny potvrdit tlačítkem odeslat na konci stránky Pokud výsledný počet menu nebude po Vašem zásahu souhlasit s původním počtem, pak systém nahlásí chybu a počet menu budete muset upravit. Pokud tak neučiníte, objednávka zůstane v nezměněném stavu.

Pozn. pro lepší orientaci v dlouhém seznamu dní lze jednotlivé měsíce tzv. zneviditelnit kliknutí na červenou ikonku vedle označení měsíce Krabičková dieta - objednavka. Výsledkem pak bude toto zkrácené zobrazení.

Krabičková dieta - objednavka

 

 

V případě, že budete mít s naším objednávkovým systémem jakoukoli potíž, neváhejte kontaktovat naše Call Centrum. Zde Vám s Vaším probléem jistě poradí nebo problém vyřeší obratem za Vás.

Přejem Vám s naším systémem co nejpříjemnější práci.

 

 

zpět na rocestí nápovědy

 

 

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.