logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » O nás

O nás

Zdravé stravování aneb Zdravé hubnutí až k vám domů v našich harmonických krabičkách.

Rozvoz dietních a zdravých jídel od roku 2006

Chcete obléct Vaše oblíbené kalhoty? Je nejvyšší čas přejít na zdravou stravu a zvolit cestu, jak zdravě hubnout a cítit se lépe.

Do zdravého hubnutí se můžete pustit na vlastní pěst, to je bez debat. Nebo se můžete začít zdravě stravovat a hubnout pomocí našich harmonických krabiček. Co tím získáte? Poradíme vám, jak zhubnout úpravou stravovacích návyků. Připravíme vám zdravé jídlo a vyvážený jídelníček na každý týden. A všechno, co v něm najdete, vám připravíme a dovezeme v krabičkách až ke dveřím.

Ušetříte čas, začnete žít zdravějším životem a zjistíte, že zdravé jídlo může být opravdu výborné i z krabiček!

To vše Vám slibuje Harmony Servis.

 

 

Zdravá strava.

 

Cesta ke zdravé stravě a zdravému hubnutí 

  • Připravíme vám pět čerstvých, zdravých jídel. Každý den. Slovo “konzervanty” ve svém slovníku máme. To proto, abychom věděli, co při přípravě vašeho jídla nikdy nepoužijeme. Vaříme v konvektomatu. Ano, to znamená na páře, bez přidání tuků a se zachováním důležitých minerálních látek a vitamínů. Každé jídlo od nás dostanete v neprodyšně uzavřené krabičce. Díky tomu si zachová skvělou chuť a můžete si jej vzít, kam budete chtít. A až tam dorazíte, i s krabičkou jej jen ohřejete v mikrovlnné troubě.

  • Jídlo vám dovezeme kamkoli. Domů, do kanceláře, je to na vás. Náš rozvozce dorazí tam, kam si budete přát. Nevidíte své město v seznamu míst, kam krabičky dovážíme? Není všem dnům konec - pokud si z dané lokality objedná celodenní menu alespoň pět lidí, jídla vám dovezeme (více informací zjistíte v našem call centru: +420 606 126 640.

  • Míříme s našimi službami až k Vám. Menu rozvážíme denně do všech měst, která najdete v sekci "Kontakty" u jednotlivých poboček nebo na stránce "Kam vozíme krabičky".

  • Nově zavádíme rozvozy jídel do míst, kde je zájem alespoň o 5-10 celodenních meníček a záleží také na místě dodání. Lze se domluvit telefonicky dle kontaktů na jednolivé pobočky nebo v našem CALL CENTRU.
  • Hlídáme dlouhodobost Vašeho dobrého rozhodnutí. Na následné objednávky myslíme za Vás, aby Vám ubyla další starost v životě, a standardně je automaticky prodlužujeme. Pokud Vám toto nastavení z jakýchkoli důvodů vadí oslovte prosím call centrum své pobočky a dohodněte si vypnutí automatického prodlužování objednávek.

 

Jaké programy zdravé stravy si u nás můžete vybrat

Zdravá strava - naše harmonické krabičky

Řešíte nepravidelnost ve vašem zdravém stravování, příjdete si po jídle těžcí a unavení? Potřebujete ubrat na své hmotnosti?

Máme pro Vás skvělé řešení. Pomocí našich harmonických krabiček Vám přineseme pravidelnou, kaloricky vyváženou, lehkou a zdravou stravu. Důsledkem změny stravovacích návyků, které Vás naučíme, je i úprava váhy.

Těšte se na svých pět denních chodů přivážených denně až k Vašim dveřím.

Zjistěte víc

 

 

 

Všeobecné obchodní podmínky

 

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.