logo


picture CallCentrum

Jedničky ve stravování


Pracovní doba

Po-pá 08.00 - 15.00 hod.


Změny v objednávce lze hlásit nejpozději 2 pracovní dny předem do 12.00 hod.

Zdravá výživa až do domu

Dietní jídelníček, na kterém si pochutnáte


Domů » Hubnutí

Hubnutí

 

Jídlo je pohonem lidského těla.

Už jste někdy viděli auto, které jede bez benzínu či nafty? Stejné je to s jídlem pro člověka. Jídlo je palivem, bez kterého lidské tělo nemůže být. Nedáte-li tělu to, co potřebuje, začne něco fungovat špatně.

Důsledkem špatného stravování bývají 2 stavy.

Prvním je podvýživa. Ta sice v některých případech vede ke shození několika kil, ale zpravidla za cenu dříve nebo později se projevujících zdravotních problémů. Důsledkem podvýživy může být i dlouhodobé přibírání na váze. V takovém případě dochází k efektu, kdy si tělo své strádání vysvětlí jako dočasný nedostatek a začne si dělat zásoby na ještě horší časy.

Druhým stavem vyplývajícím ze špatných stravovacích návyků je nadváha. Vznikne tím, že tělo dostane větší porci energie než je schopné samo využít a spálit.

Ideálním stavem pro člověka je tedy jíst vyváženě a pravidleně. Přesně takovéto možnosti Vám přinšíme my, společnost HARMONY SERVIS. Připravujeme Vám dlouhodobě takové jídlo, které je vyvážené z hlediska nutričních hodnot, je rozdělené do 5 denních chodů, připravované v páře tak, aby docházelo k co nejmenším ztrátám vitamínů a minerálů při zpracování a jídlo Vám denně čerstvě připravené dovážíme až k Vašim dveřím. Náš šéfkuchař je zárukou Vaší spokojenosti.

Tím správným stravováním pro nás všechny je našimi specialisty přpravená krabičková dieta. Dočtěte se o ni více.

 

icon link ObědováMenu.cz

icon button upNahoru

Webdesign Daniel, Webdevelopment Martin Modl © 2011 - 2018.